Wpadnij tu do mnie koniecznie :)

niedziela, 9 czerwca 2013

Lato czeka... czekam na lato :)

No i w końcu i u mnie zawitało lato. Mijający tydzień i codziennie słońce pozwoliły mi naładowac akumulatory i ruszyc do działania. Co może bardziej kojarzyc się z latem jak nie kapelusz. Kolejny już raz zabrałam się za tą trudną formę i  ten kolor nie przysparzał mi pomysłów. A kapelusz leżał od zeszłego roku. Myslę, że następne dwa nie będą tyle czekały; z pewnoscią nie - są białe, a na białych jakos łatwiej mi się pracuje.
Tu herbaciany kolor nasuwał jedynie słuszny wybór herbacianych róż, a że ostatnio takie upolowałam - zabrałam się za wycinanie. Potem było żmudne klejenie przy użyciu kleju w sprayu - bo - co prawda próbowałam innego, ale wzór mi się rozjechał i musiałam wycinac nowy, potem zabezpieczenie lakierem - tu użyłam V33 akrylowego. Pobawiłam się też trochę w cieniowanie używając fajnego małego wynalazku jakim jest tusz w poduszeczce  Colorbox - Cat Eye, dobrze sie nakłada, zastąpił mi patynę, spisał się dobrze tam gdzie miałam do podkreslenia cienkie gałązki.
Mam nadzieję, że lato nie ucieknie z Hoalndii zbyt szybko, a jesli tak, to spotkam je w Polsce :) I zabiorę tam moje kapelusze :)

Bardzo się cieszę, że liczba obserwatorów bloga dobiła do setki :) Bardzo wam dziękuję że jestescie, odwiedzacie, komentujecie - i mam nadzieję zostaniecie ze mną na dłużej. Chyba muszę to jakos uczcic i za przykładem Pani Ali rychło jakies Candy wyczaruję. Tymczasem poproszę Aleksandrę Sz. i Kruszynę (100 i 101 osobę) o swój adres na priva :)
A teraz po dosc przydługim tekscie kapelusz w róże w roli głównej.


 8 komentarzy:

 1. Kapelusz świetny, spróbuję odgapić

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny :) Idealny na plażę i letnie spacery.

  OdpowiedzUsuń
 3. Romantyczny i ma przepiękny herbaciany kolor! :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Powiało latem! Piękne!

  http://zielona-szkatulka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniały:) pierwszy raz widzę takie cudo:) Dziękuję za odwiedzenie mojego bloga-teraz ja buszuję u Ciebie:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziekuje, dziekuję, Wiesiu odgapiaj :) jak najbardziej, w zeszlym roku odgapiala Monroma :) chyba ... A u mnie juz czekaja motywy na biale kapelusze :)

  OdpowiedzUsuń
 7. cuuudny...właśnie dziś wybieram się po kapelusz...słońce tak cudnie zerka mi do okien że już czuję jaki to będzie gorący dzień:)

  OdpowiedzUsuń