Wpadnij tu do mnie koniecznie :)

piątek, 20 czerwca 2014

Na chusteczki raz, dwa, trzy... ;)

Czyli trzy chusteczniki, które się uzbierały już jakiś czas temu. I lustereczko i długopiśniki. Wszystkie te rzeczy zaliczyły swój debiut kiermaszowy, część znalazła nowych właścicieli. Tak więc słowo o chustecznikach. Najbardziej absorbował mnie czarny. Bardzo chciałam, aby wyglądał jak chińska laka, być może osiągnęłam ten efekt, trudno się klei czarne motywy, a ten to mój ulubiony (jest już taka szczotka do włosów). Zawzięłam się, by użyć spękań - w pierwotnym założeniu miały być na dłuższych bokach, ale jak zobaczyłam jakie figle płata na górze; odpuściłam. Albo było zbyt ciepło, albo inne czynniki wpłynęły, ale preparat zwarzył (sprawdzone w SJP!) się, a potem spęki wyszły niepięknie i podmalunki robiłam, to znów zmywałam i tak w koło Macieju. Ze trzy razy męczyłam tę górę. Całe szczęście, że pozostałe dwa nie były kłopotliwe w ogóle. Dołączam lusterko i długopiśniki, które dość długo zalegały w komputerze.

Ostatnio większość mojego czasu pochłaniają kwiaty, praktyka w kwiaciarni i egzaminy. A dzięki udostępnionemu kluczowi wiem już, że zaliczyłam część pisemną. Wyniki wykonań dopiero w sierpniu.
Nerwy, nerwy...
Cieszę się, że tyle osób zgłosiło się do uczestnictwa w Candy. Zachęcam wszystkich odwiedzających - jeszcze jest trochę czasu by dołączyć do zabawy :) Powoli odwiedzam wasze blogi, a kilkoma jestem bardzo zaciekawiona i pewnie jeszcze zaglądnę :)11 komentarzy:

 1. Ale poszalałaś :) Super .

  OdpowiedzUsuń
 2. sliczne chusteczniki, dla mnie naj.. to ten z ptakami, lustereczko rewelacja!, że nie wspomnę o przybornikach! Piękne prace:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale bombowe lustro! Świetnie się prezentuje. Ten czarny chustecznik też bardzo mi się podoba. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne! Szczególnie pierwsze dwie prace mi się spodobały :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Czarny chustecznik jest rewelacyjny, reszta prac piękna, ale ten chustecznik......:)))))
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Czarny jest nietypowy ale za to bardzo interesujący.Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne prace... aż serce rośnie! Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń