Wpadnij tu do mnie koniecznie :)

niedziela, 23 listopada 2014

Się dzieje się... :)

Dziś o decoupage będzie bardzo niewiele :) Nie mam nawet fotek, jakieś bombki powstają, czas mi się skurczył, ale już pod koniec listopada odzyskuję trochę dla siebie.
A dzieje się w moim mieście sporo dobrego. Już za chwileczkę, już za momencik - a dokładnie za niecałe 2 tygodnie - światło dzienne ujrzy kolejna odsłona rzeszowskiego BuzzArtu.
nasz Kiermasz Rękodzieła artystycznego rusza w tym roku po raz piąty! V Edycja Składu Rękodzieła Artystycznego już 5,6 i 7 grudnia w mojej starej szkole, a konkretnie w "Galerii Miejskiej" przy rzeszowskim "Plastyku".
Dodam,że jestem autorką plakatu, oraz art reklamówki będącej wizytówką naszych wystawców (nie wszystkich, ale znakomitej większości). w tym roku dołączyły do nas nowe osoby tworzące piękne i unikatowe rzeczy.

Wizytówki w artreklamówce możecie zobaczyć tu: e-Artreklamówka

Poza tym, również w tym roku organizujemy warsztaty, na które zapraszam w imieniu swoim i koleżanek. Informacje dotyczące zapisów są na plakatach. Będzie można wziąć udział w warsztatach scrapbookingu z Dorotą Kopeć (Dorota_mk), z filcowania na mokro z Anią Hawro, papierowej wikliny z Anią Lewanowicz-Domino. A dekupażowe warsztaty poprowadzę ja wraz z Gosią Gomółką (malgorzaty decu i scrapy). Zapraszamy serdecznie :)
Oprócz warsztatów dla dorosłych poprowadzę też warsztaty plastyczne dla dzieci, a nasz kącik kreatywny dla najmłodszych będzie działał cały dzień w sobotę i niedzielę, pod okiem kilku kreatywnych koleżanek.


3 komentarze: