Wpadnij tu do mnie koniecznie :)

wtorek, 3 grudnia 2013

Przygotowania pełną parą... (będzie dłuuugo)

Coraz bliżej do Kiermaszu, czas prezentów mikołajkowych tuż-tuż. Korzystąjąc ze słonecznej pogody porobiłam kilka zdjęć moim ostatnim pracom. Będzie je można kupić na kiermaszu BuzzArt'u, z którym startujemy już w ten piątek (6.12). W tym roku wyjątkowo jest to impreza trzydniowa, wstęp jest wolny i czekają na zwiedzających i kupujących różne atrakcje. Oprócz tego, że  będzie można kupić piękne, niepowtarzalne rękodzieło, to tego roku ruszają warsztaty z różnych technik: papierowe eko-sploty, filcowanie, wełniane zakładki i dekupaż. Można jeszcze dołączyć  do grupy w dniu warsztatów (sobota i niedziela). Plakaty zamieszczę na końcu posta. Do tego fajne, kreatywne, bezpłatne warsztaty dla dzieci. Jeśli więc jesteście z Rzeszowa lub okolic, serdecznie zapraszam do udziału w warsztatach. Świątecznej atmosfery dopełni koncet kolęd., ciacho i gorące napoje :) To się będzie działo!

Na moim biureczku ostatnie bombki, które czekają w kolejce na fotkę, więc dziś, żeby nie było, że nie dotrzymuję słowa, świątecznie musi być - inne ozdoby, gwiazdki i okrągłe vintagowe zawieszki. Poza tym trochę jesieni jeszcze, w towarzystwie suchego zatrwianu :) A w tle innych zdjęć moje kompozycje zainspirowane zajęciami florystycznymi :)


11 komentarzy:

 1. Chciałam zapytać o te zawieszki świąteczne z crackiem 2-składnikowym? Jaki to jest crack, sottile czy inny, bo pięknie wygląda. I co robisz z drugiej strony zawieszki, to samo, czy tylko malujesz bez cracka, a może jeszcze inaczej...? Pozdrawiam i podziwiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Maggie dziękuję:-) Kraku ktorego używam do spękań to dwuskładnikowiec Pentartu do delikatnych spękań. Przyznam że dłuho szukałam właściwego choć wielu wciąż nie przetestowałam. Ten mi odpowiada. Nakladam go palcem :-) może tu tkwi tajemnica. pozdrawiam e.

  OdpowiedzUsuń
 3. aha na odwrotach wzor korespondujacy z przodem i lekki kraczek tez jest. e.

  OdpowiedzUsuń
 4. Palcem, takiej metody to jeszcze nie znałam, ale oba składniki palcem ...?
  Fajnie, że zawieszki są 2-stronne.

  OdpowiedzUsuń
 5. tak, nakładam tak oba :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Co tu dużo mówić... wszystko piękne! Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Podziwiam pomysły i wykonanie. Śliczne motywy. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo ładne bombeczki, uwielbiam takie motywy :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Bombeczki cudo, a spękania po prostu zawodowe!! Jak widzę takie cudeńka to nawet mnie korci co by decoupage znów wziąć na warsztat.

  OdpowiedzUsuń
 10. Medaliony najpiękniejsze, bardzo retro i te spękania miodzio.Pozdrawiam i życzę ci spokojnych ,pełnych ciepła rodzinnego Świąt Bożego Narodzenia.

  OdpowiedzUsuń