Wpadnij tu do mnie koniecznie :)

piątek, 8 marca 2013

To już, tuż tuż...

Już za mniej więcej godzinę zaczyna się nowy dzień. Dzień dla mnie w jakis sposób ważny. Jutro bowiem będę uczestniczyc jako wystawca w Eierbeurs. Corocznej imprezie-targach-kiermaszu dotyczącej ozdabiania jajek i tego wszystkiego co się wokół jaja kręci; zajrzyjcie na stronę. Głównie prezentują się tam osoby malujące wydmuszki, ale i są takie oryginały jak wytwórcy jaj z czekolady czy z drewna. Ja będę reprezentowac technikę decoupage; co jak powiedział mi pan Wim - organizator na targach w Wassenaar jest nowoscią i nie ma osoby która by tworzyła w tej technice, ani też osoby z Polski.
Wydaje mi się, że ktos dekupażujący - sądząc po zdjęciach - pokazywac się będzie w Arnhem.

Pisząc maila do organizatorów, pomyslałam sobie - a co mi tam - najwyżej mnie odrzucą, a tu sprawy przyjęły taki obrót, że jeszcze dokańczam to i owo.. W ogóle to chciałabym tu podziękowac Anji Brummer-Parze, za to że kiedys, prawie rok temu napisała mi o tym, że odbywa się cos takiego jak Eierbeurs. Wtedy było raz, że za późno, a dwa nie zdobiłam wtedy gęsich wydmuszek. Podziękowania numer dwa wędrują do Joanny - koleżanki z Forum Kraina Czarów, za niesamowita dostawę, którą odebrałam -  i tu uwaga ;) - w Święta Bożego Narodzenia ;))))

Tak więc trzymajcie za mnie kciuki jutro i w niedzielę, bo oprócz tego, że będę pokazywac, będę też na miejscu ozdabiac. Jestem prawie spakowana,, cos tam się dosusza, cos jeszcze muszę wykończyc przy pomocy pistoletu na gorący klej. Zdjęcia pokażę jutro ze stolika, bo nawet nie zdążyłam w domu pofotografowac.
Jeszcze szczegół; o tym, że prezentuję się na targach widac na stronie Exposanten4, myslę, że po imprezie będą dostępne też fotki z Wassenaar. No i jeszcze - jest też konkurs, w którym biorę udział, na jajko w kolorach delftse blauw - czyli tradycyjny kolor w sztuce zdobniczej  Holandii (ale tego jajca niestety na razie nie mogę pokazac).


7 komentarzy:

 1. No to trzymam kciuki za ciebie, a nawet powiem, że jestem dumna, że tam będziesz reprezentować i decu i nasz kraj :) Ciekawa jestem twojej relacji z kiermaszu, fotuj wszystko co ciekawe. Na tej stronie co podałaś linka to spodobała mi się kraszanka Els Visser, choć do naszych ludowych daleko ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki :) Postaram się w miarę możliwosci focic wszystko co ciekawe, może wspomoże mnie koleżanka (profesjonalnie). Te kraszanki o których pisałas, mnie osobiscie przywodza takie tribalowe, etniczne wzory nowozelandzkie ;))) ale... zobaczę na żywo, popytam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jajka super!Zapraszam do siebie po odbiór wyróżnienia:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem pewna, że powalisz ich na kolana! Dołączam do trzymających kciuki i czekam na relację!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne jaja!!! Mam nadzieję, że targi się udały, pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje no i zasłużone zaproszenie. Tez mam nadzieję, że wszystko dobrze poszło.

  OdpowiedzUsuń