Wpadnij tu do mnie koniecznie :)

niedziela, 11 grudnia 2011

I po kiermaszu

Chyba napiszę kilka słów o kiermaszu, chociaż mnie na nim nie było, jestem na bieżąco. Kiermasz miał całkiem dobrą reklamę, dziewczyny organizujące imprezę wystąpiły w radio, gazety napisały też parę akapitów, a szczególnie redakcja GW umiesciła relację bogato okraszoną zdjęciami. Telewizja regionalna też kiermaszu nie pominęła, tylko szkoda, że nie pojawili się zaraz w piątek, a na drugi dzień.
Tutaj link do relacji z wydarzenia: Kiermasz relacja w TV Rzeszów w 12 minucie. Z kolei pod tym linkiem można obejrzeć galerię zdjęć z Kiermaszu, w profilu FB, Skład Rękodzieła Artystycznego - BuzzArt: Fotki z Kiermaszu .
Co do moich prac udało się co nieco sprzedać, najbardziej jestem zaskoczona tym że nabywcę znalazła rzecz co do której w ogóle nie byłam przekonana. Ale zrobiła się zadowalająca skromna sumka. To dobrze, że znalazło się zainteresowanie. Dziękuję za pomoc w sprzedaży rodzicom i nabywcom za odwiedzenie naszego kramiku :)
Dzięki uprzejmosci jednej z organizatorek - Basi Kociuby -współwłascicielki firmy Modeon, mam jeszcze trzy zdjęcia jej autorstwa dokumentujące nasz udział w kiermaszu. (trzy ostatnie).

Fot. Barbara Kociuba
Fot. Barbara Kociuba
Fot. Barbara Kociuba

1 komentarz: